Škoda Octavia Scout

Octavia Combi Scout je vozem pro vyznavače aktivního životního stylu. Pohon všech čtyř kol s mezinápravovou lamelovou spojkou Haldex se nezalekne žádných překážek. Model Scout poskytuje pocit bezpečí, a zároveň si Vás získá atraktivním designem a komfortně vybaveným interiérem.

Dokumenty ke stažení

Exteriér

Exteriér chrání bohaté oplastování karoserie. Plastové díly šedé barvy překrývají přední i zadní nárazník, lemy blatníků a také prahy dveří. Přední a zadní nárazník ve spodní části navíc doplňují spoilery s rozměrnými stříbrnými kryty. Ke sportovnějším prvkům designu se řadí zdvojená leštěná koncovka výfuku z ušlechtilé oceli, kulaté mlhové světlomety integrované v předním nárazníku nebo sedmnáctipalcová litá kola Proteus - s pneumatikami 225/45 se na ně můžete spolehnout i při jízdě mimo silnici.

Interiér

Také interiér Scout plně odpovídá image vozu. Kvalitní látka v praktické barvě Onyx dokonale ladí s přístrojovou deskou. Na přání ovšem můžete mít i elegantní interiér Alcantara s čalouněním v kombinaci pravé a umělé kůže. Čtyřramenný volant je kůží potažen v každém případě, stejně jako hlavice řadicí páky, kterou dále zdobí originální emblém 4x4.

Motorizace

Dostatečnou dynamiku při jízdě po běžných komunikacích i na cestách s nezpevněným povrchem spolehlivě zajišťuje jak benzinový motor 1.8 TSI s výkonem 132 kW, tak dieselový agregát 2,0 TDI CR o výkonu 110, ev.135 kW.