Škoda Citigo

Svět minivozů čekají změny! ŠKODA Citigo je dokonale vybavená nejenom pro městský provoz, střídmá ve spotřebě a ohleduplná k životnímu prostředí. Překvapí Vás prostorností interiéru, praktičností i inteligencí. Systém nouzového zastavení City Safe Drive pomáhá v nižších rychlostech zabránit srážce. ŠKODA Citigo je malé auto s velkými možnostmi.

Dokumenty ke stažení

Exteriér

ŠKODA Citigo přináší svěží design městského vozu, přitom maskou chladiče a precizně tvarovanými světlomety vykazuje typický charakter ŠKODA. Kola z lehké slitiny Apus (5J x 14" s pneu 165/70 R14) jsou pro městský vůz jako stvořené.

Interiér

Interiér vozu Citigo skrývá několik absolutních novinek - např. airbag Head-Thorax s funkcí ochrany hlavy a hrudníku při bočním nárazu. Nastupování na zadní sedadla ulehčuje systém Easy Entry. Interiér vozu Citigo s přehledně uspořádanou palubní deskou poskytuje cestujícím dostatek místa i pohodlí.

Motorizace

Pro Škodu Citigo jsou v nabídce 2 verze benzínového motoru: - 1,0 MPI s výkonem 44 kW se postará o nízkou průměrnou spotřebu 4,5 l /100 km - 1,0 MPI s výkonem 55 kW spotřebuje 4,7 l/100 km. Oba motory se rychle zahřejí na provozní teplotu i na krátkých tratích, takže se skvěle hodí do městského provozu.