Škoda Fabia/Fabia Combi

 

Chcete-li se o nabídce ŠKODA FABIA TRUMF dozvědět více, kontaktujte naši vedoucí prodeje vozů:

 

  Zuzana Bartoňová E-mail:   bartonova@autotriopraha.cz
+420 2444 000 99

125 možností, 125 osobitých vozů Fabia

ŠKODA Fabia dává zcela nový rozměr pojmu „osobní automobil“. Zatímco ostatní automobily pouze přepravují osoby, nová Fabia svou osobností zřetelně vystupuje z davu a dává vám opravdovou tvůrčí svobodu. K barvě karoserie můžete vybírat některý ze čtyř odstínů pro střechu, vnější zpětná zrcátka a kola z lehké slitiny.
Zcela nový interiér zaujme svým hodnotným vzhledem, kvalitou zpracování, horizontálním vedením linií a nezvykle bohatou škálou barev a jejich kombinací.

Motory

Zcela nový vůz si zaslouží zcela novou techniku. Při vývoji modelu Fabia třetí generace nezůstal kámen na kameni ani v oblasti nabízených motorizací. Paleta pohonných jednotek je tvořena výlučně nově vyvinutými motory. Řidiče potěší nejen tichým a klidným chodem, ale také okamžitou odezvou na sešlápnutí plynového pedálu, průběhem točivého momentu a nízkou spotřebou paliva.

Komfortní prvky

ŠKODA Fabia nabízí řadu komfortních funkcí, které byly ještě donedávna vyhrazeny vozům vyšších tříd. Jejich výběr není samoúčelný, každý prvek má reálný, praktický význam pro zvýšení bezpečnosti a komfortu.

Úspornost má zelenou

Ve své třetí generaci Fabia odhaluje zcela nový pohled na úroveň provozních nákladů a ohleduplnosti k životnímu prostředí. V porovnání s předchozím modelem došlo k poklesu spotřeby, emisí i hmotnosti vozu jako takového. Všechny motory jsou zcela nové a plní emisní normu EU6. K tomu vždy pracují ve spojení se systémem Start-Stop a rekuperací brzdné energie. Stručně řečeno: toto je nejlehčí, nejúspornější, nejekologičtější a přitom nejdynamičtější Fabia, jakou jsme kdy vyrobili.

Bezpečnost

Nová ŠKODA Fabia získala pět hvězd v testech Euro NCAP. Výsledek potvrzuje špičkovou úroveň bezpečnosti nového modelu ŠKODA Fabia.