Kodiaq

ŠKODA KODIAQŠKODA KODIAQ dává najevo své sebevědomí kombinací výrazného designu, bohatého vnitřního prostoru, skvělé funkčnosti nejmodernějších asistenčních systémů a inovativních řešení konektivity.

ŠKODA KODIAQ

Jméno odkazuje na medvěda kodiaka, který žije na ostrovech u Aljašky. Pravopis je odvozen od jazyka místních obyvatel.

Doma v divočině

Chytrý pohon všech kol a vysoký podvozek vás vyzývá užít si dobrodružství v terénu. Schopnosti vozu má na povel režim Off-road, který přizpůsobuje podvozek, řízení a brzdy pohybu v těžkém terénu.

Zadní světla ve tvaru C

Zadní světla jsou standardně vybavena LED osvětlením, jejich plocha tvoří pro značku ŠKODA typické písmeno C.

Bez kompromisů

Díky široké masce dělá vůz neohrožený a robustní dojem. V terénu oceníte plastové kryty podběhů.

Nepřekonatelný zavazadlový prostor

S objemem od 720 do 2 065 litrů (se sklopenými zadními opěradly) nabízí ŠKODA KODIAQ největší zavazadlový prostor ve své třídě.

Bohatá rezerva výkonu

Moderní benzínové a naftové motory zajišťují, že má nová ŠKODA KODIAQ vždy perfektní výkon. Pohonné jednotky o objemu od 1,4 do 2,0 litru nabízejí výkony od 110 po 140 kW. Vybrat si můžete mezi šestistupňovým manuálem nebo šesti- či sedmistupňovou automatickou převodovkou.

Lehký a velký

Další výhodou nového SUV je jeho nízká provoní hmotnost od 1 476 kg. Tato hmotnost je dosažená díky hojnému využití vysokopevnostní oceli.

6 důvodu proč ŠKODA KODIAQ

Výrazný design

Designový jazyk značky ŠKODA zdůrazňuje všestrannost tohoto modelu: robustnost, dynamiku a eleganci.

Prostornost

Sedm sedadel a nejvíce prostoru pro zavazadla jsou nejpůsobivějšími atributy prostorného interiéru. Netřeba dodávat, že bohatý prostor mají také přední a zadní sedadla.

Konektivita

Konektivita nového modelu Kodiaq s celou řadou mobilních zařízení a aplikací představuje špičku ve své třídě. ŠKODA Connect je zcela novým prvkem konektivity vozů ŠKODA. Všechny informace jsou zobrazovány na 6,5” nebo 8” displejích se skleněným designem.

Bezpečnost

ŠKODA KODIAQ přináší do kategorie SUV střední třídy celou řadu bezpečnostních prvků a asistentů, které bývaly doménou luxusních vozů. Hojné využití vysokopevnostní oceli přispívá k bezpečnosti vás i vaší rodiny.

Komfort

Vedle excelentní kvality materiálů a skvělého odhlučnění si můžete užívat i praktických prvků jako je vyhřívaný volant nebo virtuální pedál pro otevírání a zavírání zavazadlového prostoru. A co víc, všechny ovládací prvky jsou intuitivně rozmístěny tak, abyste je měli vždycky po ruce.

Režim Off-road

Od velkého SUV se po právu očekává, že bude nabízet neobyčejné schopnosti. Chytrý pohon všech čtyř kol a vysoký podvozek jsou ideálním řešením pro dobrodružství v terénu. Režim Off-road lze zapnout jediným stiskem tlačítka (v nabídce pro vozy s pohonem všech kol a systémem Drive Mode Select).

Dokumenty ke stažení

  • katalog
  • ceník