Škoda Rapid

Chcete-li se o nabídce ŠKODA RAPID TRUMF dozvědět více, kontaktujte naši vedoucí prodeje vozů:

 

  Zuzana Bartoňová E-mail:   bartonova@autotriopraha.cz
+420 2444 000 99

 

Prostor ve své nejkrásnější podobě. Dokonalé proporce spolu s jasně a čistě modelovanými tvary a liniemi karoserie, dodávají modelu Rapid atraktivní vzhled. Nový model ŠKODA Rapid zaujme nebývale prostorným interiérem, výrazným designem, vynikajícím poměrem ceny a hodnoty, tradičně vysokou úrovní bezpečnosti, i nabídkou moderních benzinových a dieselových motorů.

Ceník a dokumenty

Výbava

U Škody Rapid lze volit mezi výbavou Rapid Active, Rapid Ambition a Rapid Elegance. Do všech výbav patří stabilizující systém ESC (včetně EDS), airbagy řidiče, spolujezdce, boční vpředu i hlavové, halogenové světlomety s čirou optikou. Ve výbavě Elegance najdete např. i palubní počítač, klimatizace Climatronic, přední mlhové světlomety s Corner funkcí a mnoho dalšího.

Bezpečnost

Bezpečnost není vidět, ale v průběhu vývoje vozu je vždy prioritou. Systémy ABS, ESP, EDS, ASR, MBA a HBA výrazně pomáhají k bezpečné jízdě, stabilizaci vozu, zkrácení nouzovou brzdné dráhy a jsou schopni nahradit rychlou reakci řidiče. Dále zde najdete airbagy, úchytné prvky dětských sedaček Isofix, držák bezpečnostní vesty apod. Do pasivní bezpečnosti lze zahrnout i parkovací senzory, asistenta rozjezdu do kopce atd.

Motorizace

Pro Škodu Rapid jsou v nabídce benzínové i naftové motory: Z benzínových to jsou tříválec 1,2 MPI/55 kW, Vyšší výkon nabízí moderní přeplňované čtyřválcové motory 1,2 TSI/63 kW a 77 kW a nejvýkonnější motor přeplňovaný čtyřválec 1,4 TSI/90 kW. Dále je v nabídce naftový agregát 1,6 TDI CR DPF/77 kW. Vyznačuje se vysokou účinností a nízkou spotřebou paliva. Ke snížení emisí ve výfukových plynech také výrazně přispívá filtr pevných částic.